MetroMix > Aktuality

Návštěva z Padronu

Tento rok nás poctil v Praze svou návštěvou zástupce firmy Padron. Jsme nesmírně rádi, že si na nás tento pracovně vytížený člověk udělal v rámci své obchodní cesty po státech evropy čas, a to dokonce celý den. Již na letišti v Ruzyni, kam v ranních hodinách přiletěl z daleké Nikaragui, nás uvítal širokým úsměvem a vynikajícími novinkami, které se na druhé straně zeměkoule připravují. Jako ukázku a zároveň ochutnávku přivezl ukázat jejich nejnovéjší doutník z řady Anniversary, kterou máme v nabídce.

Po párhodinové jízdě věnované pražským památkám a historii jsme zavítali do jedné z pražských restaurací, abychom se po vyčerpávajícím dni zasytili dobrým jídlem. Při té příležitosti jsme si společně zapálili již zmíněný doutník. Pro Padron typický doutník balený čistě z Nikaragujských tabákových listů pěstované z Kubánských semen. Přesto, že jsem v duchu mírně váhal, zapálit si dle mého názoru už i na pohled silný doutník, jenž bývá charakteristický pro Padron, pobídl mě doutník vyzkoušet. Byl jsem překvapen. Doutník totiž vůbec nepatřil do kategorie silných, nýbrž jemných a velmi příjemných. Neprodleně jsem zástupce z Padronu upozornil, že jakmile tento doutník vyjde na trh, budeme velmi rádi, když bude také v naší nabídce pro Vás.

Závěrem nám představil nově pořízené snímky plantáží v Nikaragui, které patří Padronu a odkud pochází tyto vynikající doutníky. Video bylo pořízeno leteckou kamerou, tzv. dronem a tyto unikátní snímky tabákových plantáží si můžete vychutnat s námi ve FullHD právě zde.
Webové stránky: NETservis s.r.o.

obchodní podmínky

© Všechna práva vyhrazena Metromix s.r.o. 2013